FAQ

Koszt dostawy to 7 zł dziennie. Jeśli zamawiamy dwie lub więcej diet koszt dostawy jest liczony tylko raz pod warunkiem że zamówienie jest złożone razem na te same dni i razem opłacone jako jedno zamówienie.
!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 lub 9 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak , oczywiście. Natomiast jeśli jest tylko możliwość polecamy na patelni lub w piekarniku ?

Tak, w czwartek po południu u nas na stronie pojawia się menu na nowy tydzień.

Diety pudełkowe dostarczamy od 20.00 do 7.00.

Nie można.  Zależy nam aby nasze diety pudełkowe były atrakcyjne cenowo, dlatego też program logistyczny ustala trasę kierowcą.

Nie można, znacznie by nam to wydłużyło czas produkcji i nie moglibyśmy utrzymać naszych bombowych cen ?

Nie mamy ich w ofercie. Ale namawiamy do segregacji śmieci. Zamawiając dietę pudełkową dużo łatwiej segregować niż przy samodzielnym przygotowywaniu posiłków.

Tak, ale pamiętaj aby nas o tym poinformować co najmniej 48 h przed dostawą. Np. diety na środę zawieszamy w poniedziałek do 12.00. Możesz samodzielnie zarządzać kalendarzem dostaw w panelu klienta.

Tak, wpisz taką prośbę w komentarzu przy składaniu zamówienia.

Na niedzielę nie dostarczamy. Na soboty tak ,ale  jest to podwójna dostawa na piątek ( to samo menu)

Możesz zamówić od nas torbę termiczną z dwoma wkładami żelowymi  za 39 zł. Codziennie przed pójściem spać wystawiasz ją przed drzwi z mrożonymi wkładani, a nasz kierowca wkłada do niej dietę pudełkową i nie martwisz się czy coś się zepsuje ? Sama TORBA TERMICZNA przyda się również zimą w mrozy jeśli mieszkasz w domku i kierowca zwiesza dietę na ogrodzeniu.
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 55 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak 🙂 mamy program lojalnościowy ! Wystarczy, że założysz konto klienta i zaczniesz zbieraj punkty , a następnie wymieniać je na zniżki 🙂 Punkty zbierasz za zamówienia złożone, za dodawanie opini czy polecenia znajomym 🙂

Którą z Bombowych diet wybierzesz dzisiaj?

Wejdź i sprawdź!