BOMBA BOX

Dieta pudełkowa Duchnice

Wciąż wiele osób kojarzy pojęcie zbilansowanej diety z nudnymi posiłkami, które nie są satysfakcjonujące. Jednak dobrej jakości produkty spożywcze w rękach profesjonalnego kucharza mogą zamienić się w wyśmienite potrawy. Jeśli chcesz poprawić komfort swojego życia, wypróbuj catering dietetyczny. Duchnice to kolejny punkt na mapie, do którego chętnie dowieziemy nasze pudełka pełne smaku.

Dieta pudełkowa Duchnice

Którą z Bombowych diet wybierzesz dzisiaj?

Wejdź i sprawdź!

Catering Duchnice a dieta zrównoważona

Zdrowa dieta pudełkowa Duchnice powinna opierać się na kilku zasadach:

 • tylko świeże produkty

Kluczem do stworzenia odżywczych posiłków jest użycie składników, które są doskonałej jakości. Świeże owoce, warzywa, mięso, nabiał czy ryby nie tylko doskonale smakują, ale również są bogate w cenne elementy, jak witaminy i minerały. Zaletą korzystania z usług profesjonalnego cateringu dietetycznego, jest gwarancja otrzymania posiłków sporządzonych z najlepszych produktów spożywczych.

 • złote proporcje żywieniowe

Idealnie zbilansowana dieta opiera się na zawartości makroskładników na poziomie około: 20 % białka, 30% tłuszczów i 50% węglowodanów. Takie proporcje zapewniają nie tylko optymalne odżywienie organizmu, ale także minimalizują ryzyko otyłości czy chorób żywieniowo zależnych.

 • 5 posiłków dziennie

Regularne spożywanie 4-5 posiłków dziennie ma wiele zalet. Przede wszystkim znacznie zdrowszym wyjściem jest jedzenie niewielkich porcji co 2-3 godziny, niż głodzenie się i w konsekwencji pochłanianie znacznie większego dania, niż zalecany. Dużo łatwiej jest utrzymać prawidłową wagę przy regularnym spożywaniu posiłków, gdyż zniwelowane jest poczucie głodu, a do tego wiesz, że za kilka chwil znowu zjesz coś pysznego i odżywczego. Catering pudełkowy Duchnice zawierający 5 posiłków pozwala na ugruntowanie zdrowych zasad odżywiania.

 • odpowiednia ilość warzyw i owoców

Nie bez powodu produkty pochodzenia roślinnego stanowią podstawę piramidy żywieniowej. Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia dziennie powinno się spożywać minimum 400 gramów warzyw i owoców, z wyraźną przewagą tych pierwszych. Nasze posiłki są wykonywane na podstawie jadłospisu od profesjonalnego dietetyka. W menu zawsze są dania bogate w owoce i warzywa, tak aby dostarczyć Ci wszystkich cennych składników, dzięki którym Twój organizm będzie zdrowszy.

Duchnice: catering – co dostaniesz w ramach naszej usługi?

Wielu osobom jedzenie na wynos kojarzy się ze sposobem na szybkie zaspokojenie głodu, niekoniecznie w zdrowy sposób. Być może to stwierdzenie ma swoje racjonalne podstawy, ale nie w cateringu dietetycznym. W ramach naszej usługi otrzymasz:

 • codzienną dostawę od poniedziałku do piątku pakietu zawierającego 5 posiłków,
 • dostęp do 6 diet opracowanych przez zawodowego dietetyka,
 • wpływ na posiłki, w panelu klienta możesz codziennie oceniać otrzymane dania, dzięki czemu wiemy, jakie smaki są preferowane wśród użytkowników cateringu dietetycznego,
 • różnorodny jadłospis na każdy dzień stworzony z produktów najwyższej jakości.

Dieta pudełkowa: Duchnice – kto może z niej skorzystać?

Wybór diety pudełkowej Duchnice to idealne wyjście dla każdego, kto chce jeść zdrowo i smacznie. Szczególnie skorzystają na cateringu dietetycznym:

 • single, którym nie opłaca się gotować dla jednej osoby,
 • sportowcy, gdyż otrzymają idealnie zbilansowany pakiet 6 posiłków o dokładnej wartości energetycznej, jaką potrzebują,
 • rodziny z dziećmi, rodzice mogą spędzić czas z pociechami, zamiast stać w kolejce do kasy czy godzinami przygotowywać posiłki,
 • wegetarianie, którzy lubią jeść różnorodne i pyszne dania bez zamartwiania się o względy etyczne,
 • zapracowane osoby, gdyż dania w pudełkach będą czekać na nie pod drzwiami, a ich odgrzanie wymaga tylko użycia mikrofalówki i kilku minut wolnego czasu,
 • osoby na diecie, bo łatwiej jest zrzucić zbędne kilogramy, spożywając zbilansowane posiłki o odpowiedniej wartości kalorycznej.

Catering dietetyczny to praktyczne rozwiązanie dla każdej osoby, która chciałaby, aby jedzone codziennie posiłki były nie tylko zdrowe, ale również smaczne i różnorodne. Od zbilansowanej diety pudełkowej Duchnice dzieli Cię tylko kilka kliknięć!