BOMBA BOX

Dieta pudełkowa Falenty Nowe

Każdy chyba zna stare porzekadło: „jesteś tym, co jesz”. To oczywiście nie oznacza, że po grzesznym posiłku w barze szybkiej obsługi zmienisz się w słone frytki i tłustego burgera. Jednak to ważne, jakie produkty spożywcze wprowadzasz do swojego organizmu. Im wyższej jakości będą posiłki, tym Twoje ciało będzie w lepszej formie.
W jaki sposób można to uzyskać bez korzystania z usług prywatnego dietetyka? Najlepszym wyjściem będzie catering dietetyczny. Falenty Nowe to kolejny obszar, do którego dostarczamy nasze zbilansowane posiłki. Dowiedz się, jakie korzyści możesz uzyskać, korzystając z naszej oferty.

Dieta pudełkowa Falenty Nowe

Którą z Bombowych diet wybierzesz dzisiaj?

Wejdź i sprawdź!

Falenty Nowe catering – na czym polega?

Dieta pudełkowa to nowoczesny sposób na zdrowe odżywianie. Do powodów, dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego, można zaliczyć:

  • elastyczność

To Ty wybierasz, jaki wariant będzie dla Ciebie optymalny. Dostawa nie wymaga Twojej obecności w domu, gdyż codziennie od poniedziałku do piątku kurier dowiezie pakiet dietetyczny pod Twoje drzwi, w godzinach od 20 wieczorem do 7 rano. Odbierasz posiłki wtedy, kiedy jest to dla Ciebie wygodne. Nie musisz być w domu ani się stresować, że przegapisz wizytę naszego kierowcy.

  • jakość użytych produktów

Każdy posiłek jest sporządzony ze świeżych składników, dzięki temu Ty nie musisz szukać dobrych okazji w sklepach spożywczych, ani w ogóle tam zaglądać. My zatroszczymy się, aby do pudełek trafiały posiłki wykonane z najlepszej jakości mięs, owoców, warzyw, nabiału, orzechów czy ryb.

  • doskonały smak

Wszystkie posiłki z naszego cateringu są przygotowane przez profesjonalnych kucharzy. Zdecydowanie sprzeciwiamy się nudzie na talerzu i braku satysfakcji po zjedzeniu.

  • oszczędność

Dieta pudełkowa Falenty Nowe po podliczeniu godzin spędzonych w kuchni, na zakupach oraz kosztu zakupionych produktów jest bardziej opłacalna.

  • dobry wpływ na zdrowie

Można wyróżnić wiele powodów, dla których warto skorzystać z cateringu dietetycznego Falenty Nowe. Takie rozwiązanie doceni każdy, kto chce poprawić swoje zdrowie i utrzymać optymalną masę ciała.

Dieta pudełkowa Falenty Nowe – czy jest dla wszystkich?

Wybór cateringu dietetycznego Falenty Nowe to ciekawa alternatywa dla domowej kuchni czy posiłków z restauracji. Z tą różnicą jednak, że nie musisz poświęcać czasu na gotowanie, rezerwację stolika czy oczekując na zamówione posiłki. Codziennie, od poniedziałku do piątku będzie na Ciebie czekać zamówiona dieta pudełkowa. Falenty Nowe to miejscowość, do której dowożą nasi kierowcy, więc nie musisz się obawiać o żadne problemy logistyczne. Z naszej diety mogą skorzystać:

  • sportowcy, gdyż oferujemy posiłki zawierające większą podaż białka, dzięki czemu efekty treningów będą szybciej widoczne,
  • osoby, które narzekają na brak czasu, zamówienie naszego cateringu trwa tylko kilka minut, a cały proces możesz wykonać o dowolnej godzinie online, bez potrzeby wyjścia z domu,
  • osoby, które są wegetarianami lub dopiero zaczynają swoją przygodę z dietą opartą na składnikach pochodzenia roślinnego, u nas mogą zamówić jadłospis dla peskatarian lub bez ryb, odpowiedni dla wegetarian,
  • smakosze, nasi kucharze zadbają, aby zjedzenie każdego posiłku było satysfakcjonującym doświadczeniem, a do tego możesz wyrazić opinie na temat potrawy w panelu klienta, dzięki czemu, wiemy jakie smaki cenisz sobie najbardziej,
  • osoby, które chcą schudnąć, zrównoważona dieta o określonej wartości kalorycznej pomoże Ci w osiągnięciu celu.

Nietrudno wybrać odpowiedni jadłospis dla siebie spośród 6 możliwych rodzajów cateringu dietetycznego.

Pudełka dietetyczne Falenty Nowe – jak zamówić?

Jeśli zdecydowałeś się zainwestować w zdrowy styl żywienia, czas złożyć zamówienie. W tym celu wystarczy kliknąć przycisk „zamów online” i wybrać preferowany rodzaj diety, kaloryczność i dni, w które pudełka mają być dostarczane. Gotowe!