BOMBA BOX

DIETA PUDEŁKOWA OTWOCK

Z tematyką diety zetknął się praktycznie każdy – jedni stosowali różnego rodzaju warianty, natomiast inni jedynie o nich czytali. Często pod pojęciem bycia na diecie kryją się znaczne ograniczenia – zarówno w ilości przyjmowanych posiłków, jak i ich bardzo słabego zróżnicowania. Ograniczenia mają w czystej teorii doprowadzić do sytuacji, w której podejmujący dietę osobnik zacznie tracić na wadzę. Jednak sposób ten nie zawsze się sprawdza. Catering Otwock to zupełnie odmienne podejście do tematu diety, która oparta jest na wariancie pudełkowym. Dieta pudełkowa Otwock to przede wszystkim możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów, który najlepiej będzie pasował do prowadzonego stylu życia. 

Bomba box logo
Wybierz jedną z naszych

Wybierz jedną z naszych

BOMBOWYCH DIET

BOMBOWYCH DIET

Catering dietetyczny standard

STANDARD

ile kosztuje dieta pudełkow

Standard

bez ryb

Catering dietetyczny wege

WEGE

Catering dietetyczny wege + ryba

WEGE + RYBA

Catering dietetyczny sport

SPORT

Catering dietetyczny niski ig

NISKI IG

Catering dietetyczny Otwock – rozwiązanie dla każdego

Catering Otwock i okolice to przede wszystkim możliwość skorzystania z jasno określonego planu żywieniowego, którego głównym celem jest pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Dodatkowo otrzymywanie posiłków posegregowanych w pudełkach pozwala na wyrobienie u siebie ważnych nawyków żywieniowych. Dzięki temu wyeliminujesz np. podjadanie między kolejnymi daniach. To sprawi, że nawet po zakończeniu korzystania z diety pudełkowej będzie mógł w dalszym ciągu cieszyć się nową sylwetką bez obaw o powrót do dawnej wagi.

Catering Otwock to sposób na zrzucenie kilogramów bez monotonnych posiłków, ale nie tylko. Fakt, że można wybrać jeden z kilku dostępnych wariantów żywieniowych sprawia, że każdego dnia będziesz cieszyć się smacznym posiłkiem – niezależnie od tego czy będzie to śniadanie, obiad czy kolacja. Osoby decydujące się na dietę pudełkową mogą postawić na jeden z pięciu wariantów. Jest dieta standardowa, standardowa bez ryb, wegetariańska, wegetariańska z uwzględnieniem ryb jak również dieta przygotowana z myślą o osobach uprawiających sport.

Catering Otwock i okolice – dieta pudełkowa dopasowana do indywidualnych potrzeb

Dieta pudełkowa Otwock to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać praktycznie wszyscy. Na taką opcję stawiają przede wszystkim osoby zabiegane, które w wyniku natłoku pracy oraz zajęć dodatkowych, bardzo często nie mają już czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. Wówczas dieta pudełkowa, w której otrzymuje się aż pięć posiłków jest dla nich idealna. Brak czasu sprzyja bowiem niezdrowemu odżywaniu, a to pierwszy krok do przybrania na wadze. Gotowy catering to także propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną zmienić swoje przyzwyczajenia, a dzięki właściwie dobranym składnikom pozbyć się uciążliwych kilogramów. Bardzo duży odsetek osób, które miały styczność przynajmniej raz w życiu z jakąkolwiek inną dietą, podkreśla, że najgorsze jest utrzymanie kaloryczności, a także jej ciągłe wyliczanie. Jeżeli wybierasz catering Otwock nie tracisz czasu na nic – zakupy, gotowanie i porcjowanie posiłków. 

Catering dietetyczny Otwock – skąd wiadomo, jaką kaloryczność wybrać?

Zastanawiasz się, ile kalorii dziennie powinieneś dostarczać do swojego organizmu? Zapotrzebowania są naprawdę różne np. w przypadku sportowców są one wyższe ze względu na odbywające się codziennie treningi. Kaloryczność posiłków możesz jednak wybrać indywidualnie, wyliczając zapotrzebowanie na podstawie swojego wzrostu, wagi, wieku i codziennej aktywności. Do wyboru masz warianty, które przewidują 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal oraz 3500 kcal. Jeżeli nie jesteś pewien swoich wyliczeń, to zawsze możesz skonsultować się z dietetykiem.

Catering dietetyczny Otwock — czy dieta tego typu jest droga?

Dieta pudełkowa Otwock kojarzona jest jako coś luksusowego, na co nie każdy może sobie pozwolić. Panuje błędne przekonanie o wysokich kosztach związanych z korzystaniem z diety powoduje, że sporo osób od razu przekreśla to rozwiązanie. Jednak musisz wiedzieć, że koszty związane z dietą pudełkową można bardzo łatwo zweryfikować. Wystarczy policzyć ile dziennie wydaje się na poszczególne produkty. Do tego należy dodać energię elektryczną lub gaz, które wykorzystuje się podczas gotowania. Wówczas bardzo szybko okazuje się, że koszt cateringu wcale nie jest wygórowany, a często pozwala zaoszczędzić.