BOMBA BOX

DIETA PUDEŁKOWA Łomianki

Osiągnięcie upragnionej wagi czy powrót do dawnej formy dla wielu osób oznacza konieczność stosowania się do rygorystycznych diet. Jest to uciążliwe – szczególnie, kiedy pomimo starań nie uda się osiągnąć upragnionego celu. Jednak czy korzystanie z diet monotonnych, oferujących każdego dnia takie same posiłki to na pewno odpowiednie rozwiązanie? Te stanowią prawdziwą katorgę i zamiast zachęcać do działania, skutecznie zniechęcają. Dobrą opcją jest gotowy catering dietetyczny Łomianki. Za wyborem diety pudełkowej Łomianki przemawia brak konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków oraz obliczania ich kaloryczności. Catering dietetyczny Łomianki to nie tylko sposób na zrzucenie kilogramów, to również możliwość poznania diety, która smakuje i cieszy. 

Dieta pudełkowa Łomianki
Wybierz jedną z naszych

Wybierz jedną z naszych

BOMBOWYCH DIET

BOMBOWYCH DIET

Catering dietetyczny standard

STANDARD

ile kosztuje dieta pudełkow

Standard

bez ryb

Catering dietetyczny wege

WEGE

Catering dietetyczny wege + ryba

WEGE + RYBA

Catering dietetyczny sport

SPORT

Catering dietetyczny niski ig

NISKI IG

Catering Łomianki – czyli jak tanio, zdrowo i dobrze zjeść

Łomianki catering to rozwiązanie dla każdego, kto ma dość stosowania mało skutecznych i monotonnych diet, które zakładają jedynie głodzenie się. Korzystanie z cateringu dietetycznego to przede wszystkim brak konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków w oparciu o wybraną recepturę, a co za tym idzie poświęcania czasu na zakupy, gotowanie i odmierzanie kalorii. Catering dietetyczny Łomianki to posiłki przygotowane przez specjalistów, dokładnie zaplanowane i o określonej kaloryczności, które znajdziesz pod swoimi drzwiami o wybranej przez siebie godzinie. 

Usługi takie dieta pudełkowa Łomianki mogą wydawać się sporym wydatkiem i dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Jednak czy tak jest faktycznie? Catering Łomianki wbrew pozorom nie jest tak drogi, jaki mogłoby się wydawać. Można to sprawdzić w bardzo prosty sposób. Należy podsumować dzienne wydatki, jakie ponosi się na kupowanie posiłków na mieście i jedzenie w fast foodach. Szybko okaże się, że cena jednego dania na mieście, będzie często nawet nieco wyższa niż koszt pięciu posiłków, które powstały ze sprawdzonych i zdrowych produktów. Codzienne jedzenie w fast foodach to jednak zguba dla organizmu i gwarancja przybierania na wadzę. Catering dietetyczny Łomianki to natomiast samo zdrowie.

Dieta pudełkowa Łomianki – dopasowana idealne dla Ciebie

Jedną z największych zalet diet pudełkowych, jest możliwość ich dopasowania do konkretnego zapotrzebowania. Dotyczy to nie tylko samej kaloryczności każdego z zestawów. Catering Łomianki to możliwość wyboru posiłków, które idealnie odpowiadają temu, jaki styl życia prowadzisz. Wybierając dietę pudełkową Łomianki, zyskujesz więc możliwość postawienia na warianty:

Jeżeli nie jesteś przekonany co do konkretnego planu cateringowego, zawsze możesz skorzystać z pojedynczego zamówienia. W wybranym przez siebie dniu oraz godzinie otrzymasz przygotowany zestaw pięciu zróżnicowanych posiłków. W ten sposób szybko ocenisz, czy chcesz rozpocząć swoją przygodę z dietą pudełkową, czy jednak nie jest ona dla Ciebie.

Catering dietetyczny Łomianki – czy dieta pudełkowa jest droga?

Catering Łomianki to oszczędności nie tylko związane z wydatkami na jedzenie na mieście. Dzięki diecie pudełkowej oszczędzasz również swój cenny czas, którego nie tracisz na samodzielne przygotowywanie posiłków. Osoby, które stosowały kiedykolwiek dietę, doskonale wiedzą jak wymagające i czasochłonne jest gotowanie. Catering dietetyczny Łomianki to możliwość wyboru nie tylko jednej z kilku diet, ale również dopasowania kaloryczności posiłków, które dostępne są w wariantach 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal oraz 3500 kcal.

Łomianki catering — jedz smacznie i zdrowo

Codzienne jedzenie gotowych, sklepowych produktów czy stołowanie się w fast foodach jest dokładnie tak szybkie jak gotowy catering dietetyczny. Różnica polega natomiast na tym, że dieta pudełkowa Łomianki to zdrowe i smaczne jedzenie, dzięki któremu zrzucisz zbędne kilogramy, zaczniesz się zdrowo odżywiać i nabierzesz właściwych przyzwyczajeń żywieniowych. W tym przypadku decyzja nie jest trudna – większość osób wybiera własne zdrowie i zdecydowanie smaczniejsze dania.