O NAS

NASZE BOMBOWE DIETY dadzą Ci to czego potrzebujesz ?
Chcesz jeść zdrowe, smaczne, urozmaicone posiłki?
Ale brak czasu na godzinne przesiadywanie w kuchni uniemożliwia Ci to? Mamy idealne rozwiązanie właśnie dlatego powstał nasz catering dietetyczny!
Każdy z nas chce się czuć bombowo ?
Mieć mnóstwo energii by osiągać coraz to wyższe cele.
Tylko nasza ? tylko zdrowa i zbilansowana dieta to umożliwia.
Tylko z nami! Tylko z BOMBĄ! Zróbmy to razem ?

Dlaczego my?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH BOMBOWYCH CENACH

Nasze diety są atrakcyjne cenowo, a przy tym wysokiej jakości. Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło sobie na taką wygodę pozwolić.

OSZCZĘDZASZ SWÓJ CZAS

My dla Ciebie gotujemy ,a Ty masz więcej czasu na rozrywkę ,  odpoczynek, rozwijanie swoich pasji  czy spędzanie tego czasu z rodziną ?

DBASZ O ZDROWĄ ZBILANSOWANĄ DIETĘ

Już nie musisz martwić się liczeniem kalorii i makroskładników ? My zrobimy to za Ciebie. W panelu klienta widzisz rozkład
makro ?

Z NAMI TWORZYSZ BOMBOWY CATERING

W panelu klienta masz możliwość oceniania posiłków. A my na bieżąco sprawdzamy co Wam smakuje ,a co troszkę mniej i trzeba zastąpić to danie innym. Masz realny wpływ na to co znajdzie się w menu ?

ŚWIEŻOŚĆ , JAKOŚĆ, SMAK I BOMBOWA CENA ? TO NASZA MISJA

Dostarczają nam produkty najlepsi dostawcy żywności. Zachowujemy też ciąg chłodniczy na każdym etapie przygotowywania i dostarczania posiłków, dzięki czemu jedzenie nie psuje się mimo braku konserwantów. Gwarantujemy wysoką jakość jedzenia, a nasz Szef Kuchni dba o bombowy smak nasz potraw ?

Którą z Bombowych diet wybierzesz dzisiaj?

Wejdź i sprawdź!