BOMBA BOX

Dieta pudełkowa Domaniewek

Czy wciąż narzekasz na brak czasu? Trudno Ci znaleźć wolny moment na gotowanie po pracy i hobby? Dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w catering dietetyczny. Domaniewek to kolejne miejsce, do którego dowozimy nasze pyszne posiłki. Nie tylko otrzymasz pod drzwi pakiet pudełek ze smacznymi daniami, ale także Twoja dieta w końcu będzie odpowiednio zbilansowana. Dowiedz się, w jaki sposób wpłynie na Ciebie skorzystanie z diety pudełkowej.

Bomba box logo 5

Którą z Bombowych diet wybierzesz dzisiaj?

Wejdź i sprawdź!

Catering: Domaniewek – dla kogo?

Wiele osób kojarzy usługi cateringu dietetycznego z wielkimi miastami. Mieszkanie w małej miejscowości wcale nie blokuje Ci możliwości z korzystania z diety pudełkowej. Na naszych dietach skorzystają osoby, które:

 • nie mają czasu na zakupy i gotowanie

Dzielisz swoją dobę pomiędzy prace, squash i hobby? Chciałbyś spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi? Postaw na catering Domaniewek. Codziennie, od poniedziałku do piątku dowieziemy Ci zamówione posiłki pod drzwi.

 • nie lubią bądź nie potrafią gotować

Nie dla każdego spędzanie kilku godzin dziennie w kuchni jest przyjemnością. Statystyczny Polak przeznacza na przygotowanie posiłków minimum 7 godzin tygodniowo. Czy naprawdę chcesz poświęcić tyle czasu na czynność, której nie lubisz wykonywać? Zdecydowanie lepszym wyjściem jest dieta pudełkowa!

 • chcą prowadzić zdrowszy styl życia

Menu w cateringu dietetycznym układa profesjonalny dietetyk, który zadba, aby każda wersja diety pudełkowej dostarczała wszystkie potrzebne witaminy, mikro i makroskładniki. Zbilansowane posiłki nie tylko poprawią Ci samopoczucie, ale również pomogą utrzymać zdrowy styl życia.

 • planują zrzucić kilka kilogramów

Redukcja tkanki tłuszczowej może być trudnym zadaniem. Znacznie łatwiej jest schudnąć, gdy posiłki mają odpowiednią ilość kalorii. Korzystając z usług cateringu dietetycznego, to Ty ustalasz jaką wartość energetyczną mają dania na każdy dzień. Do tego posiłki są tak ułożone, by zaspokajały potrzeby Twojego organizmu i były smaczne.

 • lubią zjeść smacznie

Posiłki w cateringu dietetycznym są przygotowywane przez profesjonalnego kucharza. Zdecydowanie nie uświadczysz w pudełkach nudy i braku smaku. Codziennie otrzymasz pakiet 5 dań sporządzony ze świeżych składników. Koniec z jedzeniem tych samych rzeczy dzień w dzień.

Dieta pudełkowa: Domaniewek – jak zamówić?

W przeciwieństwie do zakupów i gotowania, na zamówienie cateringu dietetycznego na cały miesiąc potrzebujesz mniej czasu niż kwadrans. Jeśli chcesz kupić online dietę pudełkową, wystarczy:

 • kliknąć przycisk „zamów online”,
 • wybrać z listy miejscowość, do której mają być dostarczone posiłki,
 • zaznaczyć odpowiednią dietę,
 • wybrać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne,
 • zaznaczyć, na jaki okres mają być przygotowane posiłki,
 • przejść do podsumowania, w którym jest podany łączny koszt cateringu dietetycznego wraz z dostawą,
 • podać dane adresowe i się zarejestrować,
 • zapłacić w formie tradycyjnego przelewu lub szybkich płatności.

Nie musisz nigdzie jechać, ani nawet wychodzić z domu, żeby zamówić catering dietetyczny online. Do tego, jeśli się zarejestrujesz, otrzymasz specjalne punkty w ramach programu lojalnościowego. W następnym zamówieniu możesz je wymienić na zniżki.

Domaniewek: catering dietetyczny – czy się opłaca?

Często przed zamówieniem cateringu dietetycznego pojawia się wątpliwość dotycząca kosztu posiłków. W takiej sytuacji warto wziąć pod uwagę wiele czynników:

 • ilość godzin przeznaczonych na planowanie jadłospisu i przygotowanie posiłków,
 • dojazd do sklepu oraz czas spędzony na zakupach,
 • wartość sumy godzin w przeliczeniu na pieniądze.

Jak wcześniej ustalono, przeciętny Polak w kuchni spędza tygodniowo minimum 7 godzin. Prognozowane średnie krajowe wynagrodzenie w Polsce na rok 2022 wynosi 5922 zł brutto. To daje około 33 złote i 12 groszy brutto na godzinę. Tygodniowo więc sama czynność gotowania kosztuje 231 zł i 83 grosze. Podana kwota nie zawiera opłat za prąd i gaz, który zużyjesz podczas przygotowania posiłków. Brakuje tu także czasu, jaki spędzisz w sklepie oraz ceny za produkty spożywcze, które kupisz. Dla przykładu dieta standard na 7 dni zawierająca 5 posiłków na dobę o łącznej kaloryczności 1500 kosztuje wraz z dowozem 294 złote. Rachunek jest oczywisty, catering dietetyczny jest finansowo korzystniejszą opcją.