BOMBA BOX

Dieta pudełkowa Dziekanów Polski

Zbilansowane odżywianie jest ważne dla każdego, bez względu na wiek, płeć, wykonywany zawód czy styl życia. Jednak warto pamiętać, że odpowiednie posiłki dla osoby o przeciętnej aktywności fizycznej, nie będą optymalnym rozwiązaniem dla np. sportowca. Jeśli Twój sposób odżywiania ze względu na prowadzony tryb życia, różni się od innych domowników, wypróbuj catering dietetyczny. Dziekanów Polski to kolejna miejscowość w okolicach Warszawy, w której możesz skorzystać z naszej diety pudełkowej.

Dieta pudełkowa Dziekanów Polski

Którą z Bombowych diet wybierzesz dzisiaj?

Wejdź i sprawdź!

Dziekanów Polski catering dietetyczny – jakie warianty są do wyboru?

Choć Światowa Organizacja Żywienia opracowała podstawowe zasady, na jakich powinien się opierać zbilansowany jadłospis, to warto pamiętać, że nie ma jednej diety, która by sprostała oczekiwaniom wszystkich ludzi. Wynika to z różnic nie tylko fizycznych, ale również związanych z wykonywaną pracą zawodową czy sposobem spędzania czasu wolnego. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz różne warianty diet:

Jest to zbilansowany sposób żywienia, oparty na użyciu świeżych warzyw, owoców, roślin strączkowych, nabiału, jajek, nasion, orzechów oraz wysokiej jakości mięsa, ryb i owoców morza. Nasi kucharze przygotują ją dla Ciebie w 5 różnych wariantach kalorycznych o wartości: 1200, 1500, 2000, 2500 oraz 3000 kcal. Jest stworzona dla każdej osoby, która chciałaby zdrowo się odżywiać lub zredukować tkankę tłuszczową.

Doskonale rozumiemy, że nie każdy musi być fanem ryb i owoców morza, dlatego oferujemy opcję standard, wykluczającą te produkty. Korzystając z diety, nie musisz martwić się o brak żadnych składników diecie, gdyż menu jest opracowane przez zawodowego dietetyka.

To dieta optymalna dla osób, które wykluczają mięso ze swojego jadłospisu, ale dopuszczają użycie ryb oraz owoców morza. Nasi kucharze sprawią, że zamówione posiłki będą różnorodne i smaczne, koniec z nudą na talerzu. Zarówno wersja wege+ ryby, jak i wege, jest dostępna w 4 wariantach kalorycznych o wartości: 1200, 1500, 2000 i 2500 kcal.

Wegetarianie znajdą u nas catering dietetyczny Dziekanów Polski, który wyklucza całkowicie składniki zawierające mięso, ryby czy owoce morza. Dieta sporządzona przez profesjonalnego dietetyka ma na celu zaspokojenie wszystkich potrzeb żywieniowych organizmu, a szef kuchni zadba, aby posiłki były zjedzone ze smakiem.

Dieta pudełkowa Dziekanów Polski dla osób o wysokiej aktywności fizycznej różni się od tradycyjnego żywienia w kilku aspektach. Przede wszystkim sportowcy wymagają większej dawki energii, gdyż podczas treningu spalają dodatkowe kalorie, dlatego możesz u nas zamówić tę dietę w 3 różnych wariantach o wysokości: 2500, 3000 i 3500 kcal. Dodatkowo odróżnia ją od pozostałych diet ilość przewidzianych posiłków. Sportowa dieta pudełkowa Dziekanów Polski zawiera łącznie 6 dań: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację oraz przekąskę około treningową. Jej cechą charakterystyczną jest zwiększona ilość białka, od 170 g dla 2500 kcal, proporcjonalnie im wyższa kaloryczność, tym więcej produktów bogatych w ten składnik spożywczy. Dzięki temu efekty Twoich treningów będą lepsze.

Ten jadłospis został opracowany przez dietetyka z myślą o osobach, które chcą zredukować tkankę tłuszczową oraz wprowadzić zdrowe żywienie do swojego trybu życia. W tej diecie nie używamy mąki pszennej i minimalizujemy produkty zawierające laktozę. Zestaw 5 posiłków sporządzony przez naszych kucharzy dostarczy Ci nie tylko cennych składników odżywczych, ale również wspaniałe wrażenia smakowe. Dieta jest dostępna w 3 wariantach energetycznych do wyboru: 1200, 1500 i 2000 kcal.

Catering Dziekanów Polski – dlaczego warto?

Mieszkanie w małej miejscowości, już nie uniemożliwia korzystania z takich usług, jak dieta pudełkowa. Dziekanów Polski to miejsce, do którego dowozi nasze pakiety dietetyczne kurier. Warto skorzystać z szansy na smaczne i odpowiednio zbilansowane posiłki, które są przygotowane przez zawodowych kucharzy. Każdy jadłospis jest opracowany w taki sposób, aby dostarczyć Twojemu organizmowi wszystkie ważne składniki odżywcze. Przekonaj się sam i już dzisiaj zamów odpowiednią dietę dla Ciebie.