BOMBA BOX

Dieta pudełkowa Stara Iwiczna

Masz ochotę zmienić swój tryb życia na zdrowszy, ale nie wiesz od czego zacząć? A może masz już plan treningowy i potrzebujesz do niego diety o odpowiedniej kaloryczności? W obu przypadkach postaw na catering dietetyczny. Nie tylko zobaczysz, jak bardzo wygodne jest to rozwiązanie, ale przekonasz się, że zdrowa dieta to klucz do zdrowego życia. Zobacz, jaką przygotowaliśmy dla ciebie ofertę i już dziś zamów pierwszy zestaw!

Bomba box logo 5

Którą z Bombowych diet wybierzesz dzisiaj?

Wejdź i sprawdź!

Catering dietetyczny Stara Iwiczna – na czym polega ta usługa?

Pyszne, zdrowe i zawsze świeże posiłki, dostarczone wprost do twojego domu – tak wygląda nasza dieta pudełkowa. Stara Iwiczna, Legionowo, a także cała Warszawa – dostarczamy zestawy do mniejszych i większych miejscowości, by jak najwięcej osób mogło spróbować tego sposobu odżywiania! 

Ty wybierasz, która dieta (i w jakiej kaloryczności) najbardziej ci odpowiada, a potem określasz długość abonamentu. Jeśli chcesz spróbować, jakie posiłki przyrządzamy, możesz zamówić catering nawet na jeden dzień. Naszym zadaniem jest codzienna dostawa zestawu pod twoje drzwi. Abyś mógł zabrać posiłki do pracy lub szkoły, dowozimy w godzinach od 20 do 7 rano. 

Catering Iwiczna – jakie diety są do wyboru?

Zależy nam na tym, aby wybór diet był naprawdę duży, dlatego w ofercie znajdziesz zarówno diety eliminacyjne, jak i te zawierające wszystkie składniki. Mamy także coś specjalnego dla sportowców i wegetarian. Zobacz, czym charakteryzują się poszczególne jadłospisy.

  • Dieta standard. Ta dieta występuje w 5 kalorycznościach (1200, 1500, 2000, 2500 i 3000 kcal). Znajdują się w niej posiłki zawierające mięso, ryby, nabiał, warzywa, owoce, produkty zbożowe itd. Żaden składnik nie został wyeliminowany, zatem jest to menu dla osób, które lubią i mogą jeść wszystko.
  • Dieta standard bez ryb. W tym menu znajduje się 5 posiłków w 5 kalorycznościach (1200, 1500, 2000, 2500 i 3000 kcal). Posiłki zawierają mięso, nabiał, zboża, warzywa i owoce, natomiast wykluczone są ryby i owoce morza. Dieta ta, mimo ich wyeliminowania jest całkowicie zbilansowana. Sprawdzi się u osób, które nie przepadają za rybami albo mają na przykład uczulenie na owoce morza.
  • Dieta wege. W tym menu występuje 5 posiłków w 4 kalorycznościach (1200, 1500, 2000, 2500 kcal). W posiłkach nie ma mięsa ani ryb i owoców morza. Dania opierają się na dobrej jakości produktach nabiałowych, zbożowych, warzywach, owocach, pestkach, itd. Mimo wyeliminowania mięsa i ryb, dieta jest zdrowa i urozmaicona.
  • Dieta wege + ryba. W zakres tej diety wchodzi 5 posiłków o 4 kalorycznościach (1200, 1500, 2000 i 2500 kcal). Ten rodzaj menu sprawdzi się u osób, które wykluczyły z posiłków mięso, ale od czasu do czasu chcą zjeść rybę. Bazą diety pozostaje nabiał i produkty mleczne, jaja, zboża, strączki, a przede wszystkim warzywa i owoce.
  • Dieta sport. Składa się na nią 6 posiłków w 3 wariantach kaloryczności: 2500, 3000 i 3500 kcal. To propozycja dla osób uprawiających sport, które mają większe zapotrzebowanie na białko. Posiłki zawierają między innymi mięso, ryby, nabiał, zboża i dużą ilość świeżych warzyw i owoców.
  • Dieta niski IG. W zestawie znajduje się 5 posiłków, w 3 wariantach kaloryczności do wyboru: 1200, 1500 oraz 2000 kcal. Dieta ta jest oparta na produktach o niskim indeksie glikemicznym, w posiłkach nie ma mąki pszennej, a laktoza jest bardzo ograniczona. Znajduje się w niej zarówno mięso, ryby, jak i duża ilość owoców, warzyw i produktów zbożowych.

Iwiczna: catering dietetyczny – ile kosztuje taka dieta?

Wiele osób niesłusznie sądzi, że catering dietetyczny to zawsze droga usługa. Okazuje się jednak, że można znaleźć smaczne i zdrowe posiłki w naprawdę przyzwoitej cenie. Zestawy w naszej ofercie zaczynają się już od 39 złotych za dzień. Dodatkowo, mamy dla naszych stałych klientów program lojalnościowy! Zamawiając zestawy zbierasz punkty, które potem wymieniasz na zniżki. Dzięki temu kolejne zamówienia są po prostu tańsze!

Wybierz swoją dietę i wypatruj pierwszej dostawy. Przekonaj się, że zdrowe odżywianie może być smaczne i niedrogie.