BOMBA BOX

Dieta pudełkowa Szeligi

Myślisz o tym, żeby spróbować jeść regularnie i zdrowo? A może chcesz zmienić dietę na wegetariańską, ale nie jesteś pewien swoich umiejętności gotowania? W jednym i w drugim przypadku rozwiązaniem może być catering dietetyczny. Codziennie dostajesz pakiet posiłków, wprost pod swoje drzwi. Brzmi dobrze, prawda? Zobacz, jaką mamy dla ciebie ofertę.

Bomba box logo 5

Którą z Bombowych diet wybierzesz dzisiaj?

Wejdź i sprawdź!

Catering dietetyczny: Szeligi – na czym polega?

Smaczne, świeże i zdrowe posiłki, które codziennie znajdujesz pod swoimi drzwiami – tak wygląda nasza dieta pudełkowa. Szeligi, Legionowo, Kobyłka, a może samo centrum Warszawy? Dowozimy boxy do wielu miejscowości podwarszawskich oraz w obrębie stolicy. Dostawy realizowane są w godzinach od 20 do 7 rano. Dzięki temu możesz zabrać posiłki do pracy czy szkoły. Catering możesz zamówić na dni pracujące oraz na sobotę.

Co znajdziesz w naszym menu? Niezależnie od rodzaju diety dania składają się ze świeżych produktów wysokiej jakości. Opracowuje je profesjonalny dietetyk, dlatego możesz mieć pewność, że są odpowiednio zbilansowane. Dbamy o to, by twoja dieta nie była monotonna, dlatego sięgamy po przepisy kuchni polskiej oraz zagranicznej. 

Szeligi: dieta pudełkowa – jakie diety są do wyboru?

Zaletą naszego cateringu jest kilka różnorodnych diet. Możesz wybrać nie tylko to, czy chcesz wyeliminować któreś produkty, ale także jaka kaloryczność ci odpowiada. Jeśli masz ochotę tydzień jeść wegetariańsko, a na kolejny tydzień dołączyć do tego ryby – nie ma problemu. Mamy w menu opcje, które zainteresują każdego. Zobacz, jak wyglądają poszczególne jadłospisy.

  • Dieta standard, czyli 5 posiłków w 5 kalorycznościach do wyboru (1200, 1500, 2000, 2500 i 3000 kcal). Znajdują się w niej posiłki zawierające mięso, ryby, nabiał, warzywa, owoce, produkty zbożowe itd. Żaden składnik nie został wyeliminowany, zatem jest to opcja dla osób, które jedzą wszystko.
  • Dieta standard bez ryb, czyli 5 posiłków w 5 kalorycznościach (1200, 1500, 2000, 2500 i 3000 kcal). Zawiera posiłki z mięsem, nabiałem, zbożem, warzywami i owocami, natomiast wyeliminowane są ryby i owoce morza. Dieta ta jest skierowana do osób, które nie przepadają za rybami albo z jakiegoś powodu nie chcą ich jeść. 
  • Dieta wege, czyli wegetariańska. Menu obejmuje 5 posiłków, występujących w 4 kalorycznościach (1200, 1500, 2000, 2500 kcal). Jest to dieta eliminacyjna – nie występuje w niej mięso, ryby i owoce morza. Mimo tego jest opracowana tak, aby organizm otrzymywał wszystkie niezbędne składniki odżywcze. 
  • Dieta wege + ryba , czyli 5 posiłków o 4 kalorycznościach do wyboru (1200, 1500, 2000 i 2500 kcal). Nie ma w niej mięsa, ale co jakiś czas pojawia się ryba. 
  • Dieta sport, czyli 6 posiłków w 3 wariantach kaloryczności: 2500, 3000 i 3500 kcal. Sprawdzi się u osób aktywnych, trenujących, które mają większe zapotrzebowanie na białko. Menu jest zróżnicowane, znajduje się w nich zarówno mięso, jak i ryby.
  • Dieta niski IG, czyli dieta oparta na produktach o niskim indeksie glikemicznym. Obejmuje 5 posiłków, w 3 wariantach kaloryczności do wyboru: 1200, 1500 oraz 2000 kcal. W posiłkach nie ma mąki pszennej, a laktoza jest bardzo ograniczona. 

Catering: Szeligi – jak wybrać dietę dla siebie?

Zanim zamówisz konkretny typ diety, zastanów się, co lubisz jeść, jakie masz ograniczenia (nietolerancje pokarmowe) i jaki cel sobie stawiasz. Chcesz schudnąć, przytyć, a może po prostu spróbować posiłków bezmięsnych? Wybór jest na tyle szeroki, że bez problemu znajdziesz coś klasycznego, ale także pakiety bez ryb czy całkowicie wegetariańskie. Gdy zdecydujesz się na konkretną dietę, w kolejnym kroku wybierasz swoje zapotrzebowanie kaloryczne. 

Catering dietetyczny to dobre rozwiązanie nie tylko dla osób na diecie, ale także dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się jeść regularnie. Kilka mniejszych posiłków w ciągu dnia pomaga wypracować nowe nawyki żywieniowe. To także świetna opcja, jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, np. jedzenia wegetariańskiego, ale nie wiesz, czy samodzielnie uda ci się utrzymać dobrze zbilansowaną dietę.