BOMBA BOX

DIETA PUDEŁKOWA PIASECZNO

Walka ze zbędnymi kilogramami wielu osobom kojarzy się wyłącznie z koniecznością stosowania rygorystycznych diet, które cechują się bardzo dużymi ograniczeniami co do spożywanych produktów. Dodatkowo ogólnodostępne diety bardzo często ograniczają się do okrojonego menu, co z biegiem czasu powoduje znudzenie i utratę zapału do dalszego podejmowania wyzwań w walce o wymarzoną sylwetkę. Diety tego typu skutecznie zniechęcają. Piaseczno dieta pudełkowa jest alternatywnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zrzucić zbędne kilogramy, uzyskać piękną sylwetkę, jak również pragnie zacząć zdrowo się odżywiać. 

Bomba box logo
Wybierz jedną z naszych

Wybierz jedną z naszych

BOMBOWYCH DIET

BOMBOWYCH DIET

Catering dietetyczny standard
STANDARD
ile kosztuje dieta pudełkow

Standard

bez ryb

Catering dietetyczny wege
WEGE
Catering dietetyczny wege + ryba
WEGE + RYBA
Catering dietetyczny sport
SPORT
Catering dietetyczny niski ig
NISKI IG

Dieta pudełkowa Piaseczno i okolice – jak tanio i zdrowo jeść?

Catering Piaseczno to idealne rozwiązanie dla osób, które po wielu próbach korzystania z najróżniejszych diet wątpią w swój sukces i uzyskanie wymarzonej sylwetki. Stosowanie diety pudełkowej ma szereg zalet. Jedną z najważniejszych jest brak konieczności przygotowywania swoich posiłków samodzielnie. Kupowanie konkretnych produktów, gotowanie oraz samo odmierzanie składników zgodnie z kalorycznością dań bywa naprawdę uciążliwe. Dla wielu osób jest to zadanie zbyt trudne do wykonania – szczególnie, jeżeli nie ma się na to czasu. Catering Piaseczno to gwarancja gotowych posiłków – przygotowanych przez specjalistów.

Catering dietetyczny Piaseczno – czy to naprawdę duży wydatek?

Catering Piaseczno i okolice często utożsamiany jest z kategorią usług premium. Dlatego też znaczna część osób uważa, że koszt diety pudełkowej jest bardzo wysoki, a przez to nie decydują się na jej zamówienie. Informacje te można w bardzo prosty sposób zweryfikować. Wystarczy przeliczyć ile dziennie wydaje się na produkty spożywcze czy gotowe posiłki z supermarketów, a następnie porównać te wydatki z kosztem diety pudełkowej. Jak się szybko okazuje catering dietetyczny Piaseczno nie wychodzi drogo – często są to porównywalne kwoty. Jednak zamiast niezdrowego i niezwykle kalorycznego posiłku otrzymuje się zestaw pięciu dań przygotowanych na cały dzień.

Catering Piaseczno – dopasuj go do swoich potrzeb

Kluczowe w diecie pudełkowej, jest dopasowanie odpowiedniego wariantu do swoich potrzeb. W tym przypadku dieta pudełkowa Piaseczno oferuje szereg możliwości – zarówno związanych z samymi posiłkami, jak i ich kalorycznością. Jeżeli jesteś sportowcem i zależy Ci na dbaniu o formę, powinieneś zainteresować się planem sportowym, gdzie dopasujesz odpowiednią ilość kalorii, jaką potrzebuje Twój organizm. Jeżeli nie jadasz mięsa, wówczas opcja wegetariańska będzie idealna dla Ciebie. Oprócz tego możesz wybrać plan:

  • standardowy,
  • standardowy bez ryb,
  • wegetariański z rybą.

Oprócz wybrania pakietu dietetycznego musisz jeszcze dopasować odpowiednią kaloryczność posiłków, która pozwoli Ci na uzyskanie ustalonych przez Ciebie celów. Catering Piaseczno umożliwia wybranie jednego z kilku wariantów kalorycznych — 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal oraz 3500 kcal.

Catering Piaseczno i okolice — jedz zdrowo, smacznie i zawsze o tej samej porze

Decydując się na dietę pudełkową zyskujesz pewność, że każdy posiłek został dokładnie zaplanowany przez dietetyka. Do przygotowywania posiłków wykorzystuje się wyłącznie najlepsze i świeże produkty. Osoby prowadzące aktywny tryb życia mogą liczyć na dostawy od 20 do 7 rano, dzięki czemu z łatwością zaplanują, o której godzinie chcą odebrać swoje posiłki na dany dzień. 

Piaseczno – dieta pudełkowa, która odpowiada Twoim smakom

Korzystanie z pięciu posiłków pozwala nie tylko zadbać o sylwetkę, ale również wyrabia zdrowe nawyki żywieniowe, do których zalicza się między innymi regularne spożywanie dań. Nie wiesz, czy dany zestaw będzie dobry dla Ciebie? Nic prostszego – zawsze możesz zamówić dietę na jeden wybrany przez siebie dzień. W ten sposób przekonasz się, czy chcesz przedłużyć umowę na dłużej. Zawsze możesz także spróbować innych smaków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przez tydzień, każdego dnia przychodziła do Ciebie inna dieta pudełkowa Piaseczno. W ten sposób wybierzesz najlepszą opcję.