BOMBA BOX

Dieta pudełkowa Chylice

Catering dietetyczny to niezwykle wygodne rozwiązanie, które trafia w gusta osób o różnych potrzebach. Dostarcza niezbędnych substancji odżywczych organizmowi, pozwala na poznanie nowych smaków i oszczędza czas. To świetna opcja np. w sytuacji, kiedy jesteś osobą zabieganą i nie masz czasu na robienie zakupów czy przygotowywanie posiłków.
Nad opracowywaniem i tworzeniem kolejnych dań wchodzących w skład naszego cateringu dietetycznego czuwają specjaliści. Z tego powodu są to posiłki smaczne, a zarazem odpowiednio zbilansowane. Aby żyć zdrowo, konieczne jest bowiem dostarczanie organizmowi określonych składników odżywczych we właściwych ilościach. Catering dietetyczny Chylice bazuje na wysokiej jakości produktach, pełnych cennych substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Docieramy do wielu polskich miast i wsi, dostarczając wysokiej jakości posiłki każdego dnia. Przykładowe menu możesz sprawdzić także na naszej stronie. Zostało ono podzielone na kolejne dni, dlatego przed zamówieniem warto zapoznać się z aktualną rozpiską. W ten sposób będziesz wiedzieć, jakich dań możesz spodziewać się przy następnej dostawie.

dieta pudełkowa chylice

Którą z Bombowych diet wybierzesz dzisiaj?

Wejdź i sprawdź!

Różne warianty diety pudełkowej

Jeśli chodzi o nasz catering, Chylice to miejsce, do którego docieramy z pełną ofertą. Dzięki temu trafiamy w gusta zarówno osób na diecie standardowej, jak i tych nieco bardziej wymagających, którzy stawiają na produkty o niskim indeksie glikemicznym czy wykluczają mięso. Z tego powodu w skład dostępnej oferty wchodzą m.in. takie propozycje, jak:

Poszczególne plany różnią się od siebie dokładnymi posiłkami. Przygotowujemy je w podobny sposób, jednak dbamy o to, by w ich skład wchodziły produkty zarezerwowane dla konkretnego wariantu diety. Poszczególne opcje są tak komponowane, aby dostarczały organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu nie doprowadzisz do niedoborów, nawet w przypadku diety wegetariańskiej.

Dieta pudełkowa Chylice to doskonały wybór dla każdego. Warto zdecydować się na nią nawet na kilka dni, by sprawdzić, czy trafi w Twoje gusta. W ten sposób możesz również przetestować kilka programów żywieniowych i zdecydować się na ten, który spełnia Twoje oczekiwania. Warto pamiętać, że każdego dnia pod Twoimi drzwiami pojawią się zupełnie inne posiłki. Dbamy o to, by były one wystarczająco zróżnicowane, nie nudząc się nawet po kilku tygodniach korzystania z naszej oferty.

Dieta pudełkowa, czyli wygoda

Dieta pudełkowa Chylice to niezwykle wygodne rozwiązanie. Pozwala ona na zupełne zrezygnowanie z zakupów spożywczych i gotowania. Z tego powodu często sprawdza się w przypadku osób, które chcą schudnąć. Z jej wykorzystaniem trudniej ulega się pokusom. Wystarczy trzymać się tylko tych posiłków, które zostały dostarczone do Ciebie wraz z cateringiem.

Dokładna kaloryczność poszczególnych planów różni się od siebie. Na ogół można jednak wybrać takie opcje, jak:

  • 1200 kcal,
  • 1500 kcal,
  • 2000 kcal,
  • 2500 kcal,
  • 3000 kcal.

Zdecydowanie największą kalorycznością cechuje się pakiet stworzony z myślą o osobach aktywnych. Tacy ludzie muszą bowiem dostarczać swojemu organizmowi znacznie więcej energii, którą spalają podczas ćwiczeń. Z tego powodu w ich przypadku oferujemy nawet wariant 3500 kcal. Przed zdecydowaniem się na dany produkt warto jednak sprawdzić swoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne. W ten sposób można schudnąć, utrzymać swoją masę ciała lub przytyć – w zależności od Twoich potrzeb.

Jeśli chodzi o Chylice, catering dietetyczny staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Pozwala on bowiem na zaoszczędzenie czasu. Jeśli pracujesz zawodowo i wychodzisz z domu wcześnie rano, a wracasz wieczorem, posiłki dostarczane prosto pod Twoje dni są strzałem w dziesiątkę. Zostały zapakowane w taki sposób, by można było zabrać je ze sobą w dowolne miejsce. Wystarczy podgrzać je np. w pracy, by cieszyć się pysznym smakiem bez konieczności samodzielnego przygotowywania potraw.