BOMBA BOX

Dieta pudełkowa Zielonka

Marzy ci się odpoczynek od gotowania, ale nie chcesz stołować się w restauracjach? A może masz plan treningowy i potrzebna jest ci do niego odpowiednia dieta pudełkowa z Zielonki? Niezależnie od tego, z jakiej przyczyny chcesz zmienić sposób odżywiania, zrób to z cateringiem dietetycznym w Zielonce. To wygodna, niedroga i bardzo smaczna opcja żywienia. Zobacz, jakie diety pudełkowe mamy w ofercie i już dzisiaj zamów swój pierwszy zestaw!

catering dietetyczny zielonka

Którą z Bombowych diet wybierzesz dzisiaj?

Wejdź i sprawdź!

Catering dietetyczny: Zielonka – na czym polega?

Catering dietetyczny Zielonka to nic innego jak smaczne i zdrowe posiłki, które dostajesz codziennie wprost do domu. Nasze jadłospisy opracowuje profesjonalny dietetyk, dlatego masz pewność, że twoja dieta będzie odpowiednio zbilansowana. Dotyczy to każdego rodzaju menu: zarówno standardowego, jak i eliminującego poszczególne składniki. 

Warszawa, Legionowo, Kobyłka czy Zielonka – catering dowozimy w obrębie całej stolicy, a także do wielu podwarszawskich miejscowości. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób mogło sobie na niego pozwolić. Dostawy realizowane są w godzinach od 20 do 7 rano, żebyś swobodnie mógł zabrać śniadanie czy obiad do pracy.

To ty decydujesz, jaką dietę zamówisz oraz w jakiej będzie kaloryczności. Możesz kupić boxy na jeden dzień, na tydzień, a nawet na cały miesiąc. Możesz dostawać zestawy w dni pracujące albo dodać do tego sobotę i korzystać z cateringu przez 6 dni w tygodniu.

Dieta pudełkowa: Zielonka – co jest w menu?

Oferta została tak skonstruowana, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Opracowaliśmy więc między innymi dietę pudełkową w Zielonce dla osób, które lubią i mogą jeść wszystko, dla wegetarian, a także dla osób, które muszą ograniczyć laktozę i pszenicę. Zobacz, czym charakteryzują się poszczególne diety.

  • Dieta standard – to 5 posiłków w 5 kalorycznościach do wyboru (1200, 1500, 2000, 2500 i 3000 kcal), w których znajduje się mięso, ryby, nabiał, warzywa, owoce, produkty zbożowe itd. Żaden składnik nie został wyeliminowany, zatem jest to opcja dla osób, które chcą i mogą jeść wszystko.
  • Dieta standard bez ryb – znajduje się w niej 5 posiłków w 5 kalorycznościach (1200, 1500, 2000, 2500 i 3000 kcal). Posiłki zawierają mięso, nabiał, zboże i oczywiście dużą ilość warzyw i owoców, natomiast wyeliminowane są ryby i owoce morza. Dieta ta jest skierowana do osób, które nie przepadają za rybami i owocami morza albo po prostu nie chcą ich jeść. 
  • Dieta wege – menu obejmuje 5 posiłków, występujących w 4 kalorycznościach (1200, 1500, 2000, 2500 kcal). Jest dieta eliminacyjna – nie występuje w niej mięso, ryby i owoce morza. Mimo tego jest opracowana tak, aby organizm otrzymywał wszystkie niezbędne składniki odżywcze. 
  • Dieta wege + ryba – to 5 posiłków o 4 kalorycznościach do wyboru (1200, 1500, 2000 i 2500 kcal). W diecie nie ma mięsa, ale raz na jakiś czas pojawia się ryba i owoce morza. 
  • Dieta sport – obejmuje 6 posiłków w 3 wariantach kaloryczności: 2500, 3000 i 3500 kcal. Jest skierowana szczególnie do osób aktywnych, trenujących, które mają większe zapotrzebowanie na białko. Menu jest zróżnicowane, znajduje się w nich zarówno mięso, jak i ryby. Dodatkowy posiłek stanowi przekąska okołotreningowa.
  • Dieta niski IG – jest to dieta oparta na produktach o niskim indeksie glikemicznym. W jadłospisie znajduje się 5 posiłków, w 3 wariantach kaloryczności do wyboru: 1200, 1500 oraz 2000 kcal. To dieta eliminacyjna – w posiłkach nie ma mąki pszennej, a laktoza jest bardzo ograniczona. 

Aby twoja dieta pudełkowa z Zielonki nie była monotonna, często zmieniamy menu. Z nami będziesz jadł dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Ma być smacznie, różnorodnie, a przede wszystkim zdrowo!

Catering: Zielonka – jaki to koszt?

Wiele osób rezygnuje z myśli o diecie pudełkowej w Zielonce, myśląc, że to droga usługa. Nie zawsze musi tak być! Nasze zestawy zaczynają się już od 39 złotych za dzień. Przyznasz, że to atrakcyjna cena? Dodatkowo, mamy dla klientów program lojalnościowy. Polega on na tym, że zamawiając boxy zbierasz punkty, które potem możesz wymienić na zniżki. Dzięki temu, cena diety pudełkowej z Zielonki staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Zamawiając catering dietetyczny w Zielonce, nie musisz kupować kanapek w drodze do pracy czy jeść obiadu w niekoniecznie zdrowej restauracji. Oszczędzasz więc nie tylko pieniądze, ale i czas, a przede wszystkim dbasz o swoje zdrowie.