BOMBA BOX

DIETA PUDEŁKOWA PRUSZKÓW

W pogoni za upragnioną sylwetką wiele osób decyduje się na podjęcie często trudnych w utrzymaniu diet. W tego typu sytuacjach najczęściej największym wyzwaniem jest konieczność stosowania się do zaleceń wybranej diety. Ważne jest więc codzienne robienie zakupów oraz gotowanie posiłków. Jednak to nie wszystko, kluczowe jest również porcjowanie i ustalanie odpowiedniej kaloryczności dań. Dla wielu osób – szczególnie tych pracujących – takie rozwiązanie to w ogóle nie wchodzi w grę. Nawet jeżeli zaczynają swoją dietę, to bardzo szybko ją kończą. Pruszków dieta pudełkowa to zupełnie odmienne podejście do tematu diet oraz dbania o zdrowe żywienie. Dzięki niej zmienisz też swoje podejście do tematu zdrowego odżywiania.

Bomba box logo
Wybierz jedną z naszych

Wybierz jedną z naszych

BOMBOWYCH DIET

BOMBOWYCH DIET

Catering dietetyczny standard

STANDARD

ile kosztuje dieta pudełkow

Standard

bez ryb

Catering dietetyczny wege

WEGE

Catering dietetyczny wege + ryba

WEGE + RYBA

Catering dietetyczny sport

SPORT

Catering dietetyczny niski ig

NISKI IG

Catering Pruszków – czy warto postawić na taką formę diety?

Catering Pruszków to rozwiązanie nie tylko dla osób, które nie mają czasu na samodzielne gotowanie lub nie przepadają za nim. Coraz częściej po dietę pudełkową sięgają sportowcy, jak również Ci, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie. Zdarza się, że ich motywacja jednak dopiero kiełkuje, a przygotowywanie samodzielnych posiłków wydaje się im trudne. To kończy się gotowymi posiłkami do odgrzewania w kuchence mikrofalowej. Te nie tylko nie mają nic wspólnego ze zdrowiem. Warto mieć świadomość, że taki tryb życia i odżywiania bardzo często prowadzi do dużych problemów z nadwagą, powoduje cukrzycę lub problemy z cholesterolem. 

Catering dietetyczny Pruszków w formie diety pudełkowej jest rozwiązaniem, które wpływa na oszczędność czasu niezbędnego do przygotowywania posiłków, motywuje do walki o siebie, a jednocześnie pozwala jeść smacznie i zdrowo. Catering Pruszków to zestaw pięciu zbilansowanych posiłków, które możesz wybrać spośród różnych wariantów. Zawierają one dokładnie te elementy, jakich potrzebuje Twój organizm. Codziennie można liczyć na inny, smaczny zestaw dań – bez nudy.

Pruszków – dieta pudełkowa dopasowana do Twoich potrzeb

Catering dietetyczny Pruszków to możliwość dopasowania jednego z wybranych planów żywieniowych do swoich potrzeb. Coś dla siebie znajdą między innymi te osoby, które nie jedzą mięsa. Mogą one zdecydować się na podstawowy wegetariański wariant lub wegetariański, który uwzględniać będzie produkty rybne. Ponadto w ofercie diety pudełkowej, można wybrać dodatkowo catering:

  • standardowy,
  • standardowy bez ryb,
  • sportowy.

Jednak to nie jedyny poziom konfiguracji diety. Bardzo ważne będzie również zdecydowanie, jaki wariant kaloryczny wybierasz. Może to być 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal oraz 3500 kcal.

Pruszków – dieta pudełkowa na każdą kieszeń

Catering dietetyczny Pruszków to rozwiązanie, dzięki któremu można nie tylko zrzucić nadmiar zbędnych kilogramów. Dieta pudełkowa pozwala na wyrobienie u siebie nawyków żywieniowych, które po zakończeniu korzystania z diety pozwalają na utrzymanie odpowiedniej wagi, co jest bardzo ważne. Wbrew powszechnej opinii, dieta pudełkowa Pruszków nie jest usługą skierowaną wyłącznie do najbogatszej grupy społecznej. Dzienny koszt jest zbliżony do wydatków, jakie ponosi się z tytułu zakupu produktów niezbędnych podczas gotowania. Cateringowe jedzenie przygotowywane jest ze świeżych produktów wysokiej jakości, przez co posiłki są zdrowe i pełne wartości odżywczych.

Ogromną zaletą jest fakt, że dieta pudełkowa dostarczana jest dosłownie pod drzwi, o wybranej przez Ciebie godzinie. Pruszków catering gwarantuje dostawy od godziny 20 do 7 rano, co pozwoli Ci na wybranie odpowiedniego przedziału czasowego i odebranie swojej przesyłki zawierającej pięć posiłków na kolejny dzień. 

Pruszków – catering, który wcześniej sprawdzisz

Jeżeli nie możesz się zdecydować na konkretny plan żywieniowy, wówczas nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z jednego dnia testowego. Nie musisz wówczas wybierać pełnej diety. Zamów catering dietetyczny Pruszków w wybrany dzień. To sprawi, że sprawdzisz, czy posiłki Ci smakują. Jeżeli tak – nie ma problemu, aby zamówić dietę na kilka kolejnych tygodni, a nawet miesięcy – jeżeli masz taką potrzebę. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie.